Specjalista ds. Obsługi Klienta w jęz. niemieckim K/M

/ Kraków

Poznaj Armatis!

Jesteśmy jednym z liderów w zarządzaniu relacjami z klientem. Nasz zespół to grupa zaangażowanych i profesjonalnych konsultantów pracujących w wielu językach. Wspieramy klientów w wielu krajach Europy! Aktualnie poszukujemy osób swobodnie posługujących się językiem niemieckim na stanowisko Specjalisty ds. obsługi Klienta linii lotniczych.

Oczekujemy:

– znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 w mowie i w piśmie,

– umiejętności biegłej obsługi komputera,

– dyspozycyjności na minimum 140 godzin w miesiącu, mile widziana pełna dyspozycyjność,

– otwartości i pozytywnego nastawienia,

– gotowości do nauki.

Twoje zadania:

– obsługa maili, czatów oraz odbieranie połączeń,

– udzielanie informacji Podróżnym, odpowiadanie na ich pytania dotyczące rezerwacji,

– wprowadzane danych do systemów oraz wyszukiwanie informacji w bazach danych,

– przyjmowanie reklamacji i zgłoszeń.

Zapewniamy:

– gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki już na start,

– płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy,

– przejrzyste warunki współpracy,

– sprawny proces rekrutacji (online),

– grafik uwzględniający Twoje potrzeby – pracujemy 7 dni w tygodniu,

– wsparcie merytoryczne Lidera oraz Zespołu na każdym etapie współpracy,

– realną możliwość rozwoju i awansu,

– płatny program poleceń- do 1500 zł dodatkowej gotówki,

– dofinansowanie do Karty Multisport,

– międzynarodowe, przyjazne środowisko i koleżeńskie relacje.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji – wystarczy wysłać nam swoje CV!
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk « Wyślij » lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Cela pourrait vous intéresser