Specjalista ds. Obsługi Klienta Canal+ K/M

/ Warszawa

📢 Poszukujemy komunikatywnych osób, które chcą pomagać nam budować trwałe relacje z naszymi klientami 🔎 Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, masz dar przekonywania i chcesz wspierać naszych klientów aby w pełni wykorzystali ofertę, to jest to praca dla Ciebie❗❗

Nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! Cenimy dobre nastawienie i pozytywne podejście do drugiej osoby. Wystarczą Twoje chęci 😊

OFERUJEMY:
🔹 Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy bez górnych limitów,
🔹 Profesjonalne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy,
🔹Prację stacjonarną w nowoczesnym biurze w Warszawie
🔹 Pakiet benefitów i programy motywacyjne np. system poleceń pracowniczych, karta Multisport, konkursy z gadżetami, Bony Sodexo, telewizja Canal+ najwyższy pakiet premium zupełnie za darmo!
🔹 Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ:
🔹 Wykonywaniem połączeń wychodzących do stałych klientów Canal+,
🔹 Przedłużaniem umów,
🔹 Aktualizowaniem danych klientów,
🔹 Dosprzedaż usług dodatkowych (Canal+, Netflix, Viaplay, Player, telefon, Internet).

NASZE WYMAGANIA:
🔹 Zaangażowanie i chęci do pracy,
🔹 Dyspozycyjność na minimum 120h w miesiącu,
🔹 Orientacja na realizację celów,
🔹 Umiejętności sprawnej obsługi komputera,
🔹 Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość branży telekomunikacyjnej

Nie czekaj APLIKUJ już dziś! 📧

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk « Wyślij » lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Cela pourrait vous intéresser