Internetowy sklep zoologiczny z jęz. niemieckim C1. Elastyczny grafik.

/ Kraków

Biegle władasz niemieckim? Lubisz zwierzęta tak jak my? Nie boisz się rozmawiać z ludźmi? Dołącz do nas!

W 100% zdalnie

Praca polega na posprzedażowej obsłudze Klientów znanego, Internetowego sklepu zoologicznego (infolinia przychodząca, korespondencja mailowa, back, office).

Udzielamy informacji o przygotowaniu zamówienia lub braku artykułów w magazynie. Przekazujemy informacje na temat opóźnienia wysyłki. Przyjmujemy informacje w związku z otrzymaniem przesyłki, niekompletności dostawy, wadliwego towaru lub jego niezgodności z zamówieniem. Aktualizujemy dane kontaktowe. Udzielamy informacji o fakturach, gwarancjach i zmianach w zamówieniu. Odpowiadamy również na pytania dotyczące dostawy.

Jakie są nasze oczekiwania?

  –       Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – poziom C1,

  –       Znajomość języka angielskiego na poziomie B1+,

  –       Pełna dyspozycyjność,

  –       Komunikatywność i pozytywne nastawienie

Co zyskasz pracując z nami?

  –       Atrakcyjną stawkę gwarantowaną + system premiowy,

– Bonus powitalny – nawet 3 tys. zł brutto

  –      Elastyczny grafik – godziny pracy od poniedziałku do piątku to 8:00-19:00, w soboty 8:00-14:00 (przewidujemy 1 sobotę pracującą),

  –       Pracę w pełni zdalną,

–         Profesjonalne szkolenie przygotowujące Cię do pracy oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

Coś mi mówi, że świetnie się u nas odnajdziesz. Aplikuj!

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk « Wyślij » lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Posprzedażowa obsługa Klientów sklepu zoologicznego

Praca w 100% zdalna

Elastyczny grafik

Wymagany język niemiecki C1 i angielski B1+

46-48zł brutto za godzinę

Bonus powitalny do 3 tys. zł. brutto

Wynagrodzenie za szkolenie wypłacane po przepracowaniu 120 godz.

Cela pourrait vous intéresser